Ürünlerimiz

Genel Bilgi

Her koli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretilmektedir. Üretimde ve kullanımda yüksek verimlilik ve düşük maliyet sağlanmaktadır. Koliler kullanım alanlarına göre müşterilerimize özel kalitelerde ve gramajlarda üretilmektedir.


Oluklu Mukavva Çeşitlerimiz:

  • B (ince)
  • C (iri dalga)
  • E (mikro dalga)

cinslerinden değişik kombinasyonlarda tek kat veya çift kat olmak üzere üretimleri yapılmaktadır.


Ağır ürün paketleyecekseniz size mukavemeti fazla olan dopel (B+C dalga) gramajlı ürün üretiriz. B dalga, C dalga, EB (mikro dopel) dalga ve E dalga mukavva çeşitlerimizle bu koliler üretilmektedir. Nemli veya soğuk hava depoları için müşterilerimize özel Kraft koli üretimi yapıyoruz.
İstek olması durumunda müşterilerimize özel istenilen kalitede SARMA ONDÜLE üretimi yapmaktayız, detaylı bilgi için uzman satış ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Koli Çeşitlerimiz

Özel Kesimli Kutu Çeşitlerimiz

Teknik Bilgi

Koli veya kutuların dış yüzeylerinde TESTLINER (T), BEYAZ (B), MODKRAFT (MK) ve KRAFT (K) kullanılır. Mukavvaların içindeki ondüle kısmında ise SAMAN - FLUTİNG (S-FL) kullanılır. Kolinin taşıma kapasitesini ve sağlamlığını etkileyen faktörler kullanılan kâğıtların çeşidi ve gramajlarıdır.

Koli Bant Çeşitlerimiz


Hotmelt (tutkal ile üretilen) koli bantları genelde el ile kullanılmaya uygun olduğu için ve de ülkemizdeki iklim şartlarına göre daha randımanlı olduğu için daha çok tercih edilmektedir.
Özellikle Gıda sektörü, Tekstil sektörü ve Otomotiv sanayinde kullanılan koli bantları, yukarıda saymış olduğumuz sektörlerin dışında, hemen hemen tüm sektörlerde kullanılmaktadır.
El ile yapıştırılacak yüzeye yapıştırıldıktan sonra, koli bantlama makinası kullanmaya gerek duyulmadan el ile kolaylıkla koparılabilme özelliği sayesinde yoğun olarak tercih edilen koli bantlarımız, firmanızın istekleri doğrultusunda, firmanızın logo, amblem ve yazı karakterleri kullanılarak, tasarım departmanımızca grafik çalışmaları yapılıp isteğiniz doğrultusunda istediğiniz renk ve ölçülerde baskılı ve baskısız olarak üretilmektedir.

image

Akrilik (solvent bazlı, su bazlı ve akrilik tutkal ile üretilen) koli bantları ise genellikle tropikal ve çok sıcak iklimli ülkelerde tercih edilmektedir, ülkemizde ise genel anlamda hotmelt koli bandı kullanılmakta olsa bile solvent bazlı, su bazlı ve akrilik tutkal ile yapılan koli bantları da sık olmasa bile fiyat odaklı müşteriler tarafından kullanıldığı görülmektedir.

Streç Film Çeşitlerimiz


Yüksek teknoloji ile üretilen streç filmlerimiz, ürünlerinizin taşınması sırasında veya depolama aşamasında güvenli bir şekilde bir arada tutarken; kir, toz, zedelenme gibi dış etkenlerden korur. Streç filmlerimizin üretiminde tamamen otomatik makineler kullanılmaktadır. Taleplerinize göre farklı kalınlıklarda, en, boy ve renkte üretim yapmaktayız.

Ürünlerimizin hepsi %100 geri dönüşümlüdür. Tüm üretimimiz süresince; özellikle doğa ile dost ürünler üretmeyi hedefliyoruz.image

Ultra esnekliği sayesinde paletlerin sivri köşelerinden etkilenmez, farklı bir materyal kullanmanızı gerektirmeden, ultra tutuculuk sağlar.
Kullandığınız streç bilgilerini (mikron ve metraj) satış departmanımız ile paylaşarak fiyat alabilirsiniz.